Ağustos 26, 2016

(1942) Mrs. Miniver

(1942) Mrs. Miniver İndir

(1942) Bayan Miniver İndir

Ödüllü Filmler İndir
Ödüllü Filmler İndir

Mrs. Miniver 1942 yapımı Akademi Ödüllü film. William Wyler yönetmiştir ve başrolünde Greer Garson vardır. Jan Struther'ın romanından uyarlanmıştır. Yapımcılığını MGM üstlenmiştir. Amerikan Film Enstitüsü'nün hazırladığı tüm zamanların en ilham verici filmleri listesinde 40. sıradadır.

Film En İyi Film Akademi Ödülü'nü kazanmıştır. Ayrıca bu film ile Greer Garson En İyi Kadın Oyuncu, Teresa Wright En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarlarını kazanmışlardır. Film En İyi Yönetmen (William Wyler), En İyi Sinematografi (Joseph Ruttenberg) ve En İyi Uyarlama Senaryo (George Froeschel, James Hilton, Claudine West, Arthur Wimperis) dallarında da ödül almış, toplam 6 Oscar kazanmıştır. Ayrıca Henry Travers En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Dame May Whitty En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve Walter Pidgeon En İyi Erkek Oyuncu dallarında Oscar'a aday gösterilmişler ancak ödülü kazanamamışlardır.

Ödüllü Filmler İndir

TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMAN

Şifre : oskarbaba.blogspot.com

Dosya Boyutu : 5.46 GB

Ödüllü Filmler İndir

Ödüllü Filmler İndir

Yorumlarınız benim için çok değerlidir. Olumlu - olumsuz görüşlerinizi, önerilerinizi, belirtebilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğim, sağlıcakla kalın :)

Oskar Baba - En İyi Ödüllü Filmler

 
Copyright © OskarBaba -Oscar Almış En İyi Filmler | Designed by Pinkly Templates - Published By Gooyaabi Templates