Eylül 07, 2016

(1998) Shakespeare in Love

(1998) Shakespeare in Love İndir

(1998) Aşık Shakespeare İndirShakespeare in Love Türkçeye çevrildiği haliyle Aşık Shakespeare, 1998 yapımı romantik komedi filmi. Gwyneth Paltrow, Joseph Fiennes, Geoffrey Rush, Ben Affleck, Judi Dench gibi isimler filmde rol alırken; filmin yönetmenliğini John Madden yapmıştır. Film 13 dalda Akademi Ödüllerine aday gösterilmiş, En İyi Film Akademi Ödülü dahil 7 dalda ödül almıştır.

Konusu Kısaca:

16. yüzyıl İngiltere'sinde geçen bu romantik komedi filminde genç Shakespeare'in aşk hayatı anlatılıyor. Shakespeare'in (Joseph Fiennes) aşk hayatı son dönemde, hiç de iyi gitmemektedir. Yeni oyunu "Romeo and Ethel the Pirate's Daughter" konusunda ise henüz bir şeyler ortaya çıkaramamıştır. Shakespeare'in hayranlarından zengin ve güzel Viola de Lesseps (Gwyneth Paltrow) duygusuz bir adam görünümündeki Lord Wessex ile evlenmek üzeredir. hayalinde oyuncu olmak da yatan Viola ile, Shakespeare ikilisi, tanışmalarının ardından yeni bir aşka yelken açacaklardır.TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMAN

Şifre : oskarbaba.blogspot.com

Dosya Boyutu : 1.88 GB


Yorumlarınız benim için çok değerlidir. Olumlu - olumsuz görüşlerinizi, önerilerinizi, belirtebilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğim, sağlıcakla kalın :)

Oskar Baba - En İyi Ödüllü Filmler

 
Copyright © OskarBaba -Oscar Almış En İyi Filmler | Designed by Pinkly Templates - Published By Gooyaabi Templates