Eylül 07, 2016

(2007) No Country for Old Men

(2007) No Country of Old Men İndir

(2007) İhtiyarlara Yer Yok İndirİhtiyarlara Yer Yok (Özgün adı: No Country For Old Men), Cormac McCarthy'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmış 2007 yapımı film. 19 Mayıs 2007'de ilk kez Cannes Film Festivali'nde gösterildi. Filmin ABD'de gösterim tarihi 9 Kasım 2007 tarihidir. 30 Kasım, 2007 tarihi itibariyle Rotten Tomatoes sitesindeki 156 film eleştirisinden %96'sı filmi olumlu yönde değerlendirmiştir.Metacritic isimli sitede ise film hakkındaki 36 yorumdan %91'i olumlu yöndedir.Film, Internet Movie Database'de üyelerin puanlarıyla belirlenen En İyi 250 Film sıralamasında ilk 110 içindedir. (8.3 ortalama ile) Film ayrıca 4 dalda Altın Küre'ye aday gösterilmiştir. Bunlar En İyi Film-Drama, En İyi Yönetmen (Ethan Coen ve Joel Coen), En İyi Senaryo (Ethan Coen ve Joel Coen) ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Javier Bardem) kategorileridir.

Llewellyn Moss (Josh Brolin) geyik avında olduğu bir gün, Meksika yakınlarında bir uyuşturucu pazarlığının bol kanlı sonuyla karşılaşır. Sadece parayı alıp giden Moss yaralı olan birine su vermek amacıyla geceyarısı olay yerine döner, ancak bu niyeti başını derde sokacak ve Anton Chigurh (Javier Bardem) ile tanışmasına neden olacaktır.TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMAN

Şifre : oskarbaba.blogspot.com

Dosya Boyutu : 1.65 GB


Yorumlarınız benim için çok değerlidir. Olumlu - olumsuz görüşlerinizi, önerilerinizi, belirtebilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğim, sağlıcakla kalın :)

Oskar Baba - En İyi Ödüllü Filmler

 
Copyright © OskarBaba -Oscar Almış En İyi Filmler | Designed by Pinkly Templates - Published By Gooyaabi Templates